BIP
Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych
Aktualności
Listy gratulacyjne i podziękowania dla żołnierzy CPdMZ
12.03.2018
Nowy tydzień rozpoczęty od wręczenia listów gratulacyjnych i podziękowań. Wyrazy uznania i wdzięczności świadczą o niegasnącym zapale do pracy żołnierzy z Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych.

Podczas poniedziałkowego rozprowadzenia  Komendant Centrum płk Paweł Chabielski wręczył listy gratulacyjne żołnierzom reprezentującym jednostkę podczas VI edycji Biegu „Tropem Wilczym” upamiętniającego Żołnierzy Wyklętych.

„Jestem pełen uznania dla Waszej postawy, która pozwala na kreowanie pozytywnego wizerunku Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej. Jednocześnie dziękuję za prezentowane podczas dotychczasowej służby ponadprzeciętne zaangażowanie w wykonywanie obowiązków oraz wysoką dyscyplinę wojskową.” – powiedział płk Chabielski.

Oprócz listów gratulacyjnych wręczone zostały także podziękowania za duży wkład pracy i osobiste zaangażowanie w czasie ćwiczenia taktycznego z wojskami pk. ALLIED SPIRIT VII w Hohenfels w Niemczech.

„Cieszę się, że nasze działania są dostrzegane także poza granicami kraju. Dzisiaj przypada 19 rocznica wstąpienia Polski do NATO. Dzięki temu Sojuszowi mamy możliwość uczestniczenia w wielu międzynarodowych ćwiczeniach i kursach. Przed nami kolejne pracowite tygodnia ale wierzę, że tak jak do tej pory sprostamy stawianym zadaniom.” – zakończył Komendant.

por. Katarzyna Rzadkowska


Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych